Archiwum autora: Lech Perczak

17 Sesja Linuksowa

Chcielibyśmy was zaprosić na 17 Sesję Linuksową – Konferencja dedykowana Oprogramowaniu Open Source mająca na celu zbliżenie Developerów, zwykłych użytkowników jak i Firmy zaangażowane w oprogramowanie Open Source oraz promowanie najnowszych trendów i rozwiązań w branży.

Wydarzenie planowane jest na 22-23 Kwietnia, i odbywać się będzie we Wrocławskim Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych FOSS, programistów, zagorzałych sysadminów jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę z Open Source i Linuksem. Zainteresowanie wydarzeniem można wyrazić zapisująć się na facebooku lub meetupie.

Czego można się spodziewać?
Przez dwa dni odbędą się prelekcje programistów i kontrybutorów FOSS, na których każdy może uczestniczyć osobiście we Wrocławiu lub online. Prelegenci będą prezentować po polsku lub angielsku, w zależności od tematu związanego z Linuksem i FOSS, obejmującym zagadnienia związane z wbudowanymi systemami, rozwojem jądra i systemów operacyjnych, aż po DevOps i administrację Linuksa.

Nagrania z poprzednich edycji można obejrzeć na naszym kanale YouTube lub stronie internetowej z poprzedniej, 16. edycji.