Archiwum kategorii: Aktualności

17 Sesja Linuksowa

Chcielibyśmy was zaprosić na 17 Sesję Linuksową – Konferencja dedykowana Oprogramowaniu Open Source mająca na celu zbliżenie Developerów, zwykłych użytkowników jak i Firmy zaangażowane w oprogramowanie Open Source oraz promowanie najnowszych trendów i rozwiązań w branży.

Wydarzenie planowane jest na 22-23 Kwietnia, i odbywać się będzie we Wrocławskim Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych FOSS, programistów, zagorzałych sysadminów jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę z Open Source i Linuksem. Zainteresowanie wydarzeniem można wyrazić zapisująć się na facebooku lub meetupie.

Czego można się spodziewać?
Przez dwa dni odbędą się prelekcje programistów i kontrybutorów FOSS, na których każdy może uczestniczyć osobiście we Wrocławiu lub online. Prelegenci będą prezentować po polsku lub angielsku, w zależności od tematu związanego z Linuksem i FOSS, obejmującym zagadnienia związane z wbudowanymi systemami, rozwojem jądra i systemów operacyjnych, aż po DevOps i administrację Linuksa.

Nagrania z poprzednich edycji można obejrzeć na naszym kanale YouTube lub stronie internetowej z poprzedniej, 16. edycji.

16 grudnia zapraszamy na JellyPizzaHack

15000789_1397154750296755_3246331438881792256_o

Jeśli świat nie jest dla Ciebie zbyt porywający albo uważasz, że pewne rzeczy można było urządzić lepiej, lubisz klepać kod, jeść pizzę i czujesz się informatykiem z krwi i kości lub Twoją największą ambicją jest zostanie takim, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! 24 godziny programowania, pizzy, żelek i energetyków – zapraszamy w piątek 16 grudnia na JellyPizzaHack! My tam będziemy!
http://www.jellypizzahack.com